Oferty komfort i premium

Gwarancja 12 miesięcy wiek auta do 5 lat
Gwarancja 12 miesięcy
wiek auta do 5 lat
 • - przebieg do 100 tys. km
 • - 150 sprawdzonych punktów
 • - Certyfikat jakości DEKRA
 • - PEUGEOT Assistance 24h
 • - Samochód zastępczy
 • - Wymiana w 30 dni
 • - Jazda próbna
 • - Kredyt, Leasing, Ubezpieczenie
Sprawdź oferty PREMIUM
Gwarancja 6 miesięcy wiek auta do 10 lat
Gwarancja 6 miesięcy
wiek auta do 10 lat
 • - przebieg do 200 tys. km
 • - 100 sprawdzonych punktów
 • - Certyfikat jakości DEKRA
 • - PEUGEOT Assistance 24h
 • - Samochód zastępczy
 • - Jazda próbna
 • - Kredyt, Leasing, Ubezpieczenie
 •  
Sprawdź oferty KOMFORT

Jeździć samochodem bez obaw

Wybierając samochód PEUGEOT UŻYWANY GWARANTOWANY, wybierasz zarazem pewność i zaufanie, które daje marka PEUGEOT. Dlatego zrobimy wszystko, aby dostarczyć wraz z samochodem najwyższą możliwą jakość.

Zaufanie I spokojna głowa

To nie jest tylko coś, o czym mówimy, ale coś, o czym zapewniamy i oferujemy. Otrzymujesz 12 lub 6 miesięcy gwarancji PEUGEOT UŻYWANY GWARANTOWANY. Ważną informacją jest to, że nasza gwarancja jest bez limitu kilometrów. Możesz być pewny, że nie będziesz miał innych kosztów użytkowania samochodu poza normalną eksploatacją i przeglądami zalecanymi przez producenta. Możliwe jest nawet przedłużenie Twojej gwarancji i PEUGEOT Assistance do 24 miesięcy (Zapytaj o szczegóły w salonie).

Proste zasady z PEUGEOT

To nie mogłoby być prostsze! Jeżeli przyjedziesz swoim samochodem do jednego z naszych autoryzowanych dealerów, aby naprawić samochód na gwarancji musisz pokazać jedynie książkę lub kartę gwarancyjną. Następnie my zrobimy wszystko, co konieczne, aby zwrócić Ci samochód w doskonałym stanie.

Gwarantowana jakość

Zapewnimy Ci poczucie bezpieczeństwa dzięki zaawansowanym badaniom technicznym. Samochody dostępne w programie otrzymują certyfikat jakości DEKRA, który potwierdza stan techniczny pojazdu na podstawie testu obejmującego najważniejsze zespoły i układy. Od 1999 r. DEKRA oferuje w Polsce sprawdzone w innych państwach europejskich rozwiązania w zakresie oceny pojazdów używanych.

Możesz być pewien, że Twoja mobilność nie będzie ograniczona

To duży komfort wiedzieć, że jeżeli to będzie konieczne możesz liczyć na pomoc profesjonalnego zespołu. W czasie trwania gwarancji możesz korzystać z usługi PEUGEOT Assistance. Wystarczy tylko jeden telefon do naszego centrum PEUGEOT Assistance, aby otrzymać pomoc; 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu gdziekolwiek jesteś w Europie. Zrobimy wszystko, co w naszej mocy abyś jak najszybciej mógł ponownie kontynuować podróż. Dzięki PEUGEOT Assistance możesz wybierać z szerokiej oferty innych, dodatkowych przywilejów, takich jak: holowanie, samochód zastępczy, pokrycie kosztów hotelu, wynajęcie samochodu. (Zapytaj o szczegóły w salonie)
PEUGEOT Assistance otacza swoją pomocą wszystkie osoby podróżujące samochodem w momencie wystąpienia nieprzewidzianego zdarzenia, w maksymalnej liczbie wskazanej w dowodzie rejestracyjnym pojazdu.

Masz gwarancję satysfakcji

Jesteśmy pewni, że będziesz zadowolony ze swojego samochodu. Jeżeli jednak byłby jakiś problem z zakupionym samochodem, którego nie moglibyśmy rozwiązać możesz w ciągu pierwszych 30 dni lub 1000 km wymienić samochód na podobny cenowo z naszego placu. (Dot. ofert Premium. Zapytaj o szczegóły w salonie)

Możesz skorzystać ze specjalnej oferty finansowej na zakup samochodu

Będziemy bardzo zadowoleni mogąc Ci doradzić w wyborze najlepszego kredytu, leasingu czy ubezpieczenia. Dzięki możliwości, które oferujemy sprawimy, że ziszczą się Twoje pragnienia o wymarzonym samochodzie.

Które pojazdy mogą być samochodami PEUGEOT UŻYWANY GWARANTOWANY?

Nie każdy samochód jest PEUGEOT UŻYWANY GWARANTOWANY. Jedynie samochody spełniające najwyższe standardy mogą osiągnąć ten status. Dlatego też nazwa PEUGEOT UŻYWANY GWARANTOWANY może być jedynie dana samochodom nie starszym niż 10 lat i z przebiegiem do 200 tys. km. Przebieg samochodu jest zawsze weryfikowany poprzez sprawdzenie wielu elementów samochodu, aby maksymalnie jak to możliwe upewnić się, że odpowiadają one wiekowi i przebiegowi samochodu.

© 2011 Peugeot Polska, Peugeot.pl