Program Peugeot Używany Gwarantowany - 25 000 sprzedanych samochodów

Program Peugeot Używany Gwarantowany świętuje kolejny jubileusz. Już 25 000 używanych samochodów z certyfikatem Dekra znalazło swoich nabywców. 19 maja w salonie Mojsiuk Motor w Besiekierzu k. Koszalina miało miejsce uroczyste wydanie modelu 508.

19 maja 2015 roku w salonie Mojsiuk Motor odbyło się uroczyste wydanie 25 000. samochodu sprzedanego w ramach programu Peugeot Używany Gwarantowany. Szczęśliwą posiadaczką Peugeot 508 w wersji Active z 2-litrowym silnikiem Diesla o mocy 140 koni stała się pani Dominika Fitrzyk-Mazanowicz. Wygodny i świetnie prezentujący się Peugeot 508 z Certyfikatem Jakości Pojazdu DEKRA, 8-miesięczną gwarancją umowną oraz usługą Peugeot Assistance obowiązującą w całej Europie z pewnością będzie zaufanym kompanem podróży. W uroczystym wydaniu samochodu uczestniczyli przedstawiciele Peugeot Polska, Dekra Polska, TWG Services oraz pracownicy firmy Mojsiuk Motor pod kierownictwem Pani Agnieszki Mojsiuk – właścicielki firmy.

Salon Mojsiuk Motor jest autoryzowanym serwisem oraz autoryzowanym dystrybutorem części zamiennych i samochodów nowych marki Peugeot, a od 2011 roku również partnerem programu Peugeot Używany Gwarantowany. W ramach tego programu w salonie Mojsiuk Motor sprzedano już 300 certyfikowanych samochodów używanych. Diler dynamicznie rozwija ten kanał sprzedaży - po 4 miesiącach 2015 roku wzrost sprzedaży tego dilera w programie PUG wyniósł aż 82% z udziałem na poziomie 5%, co daje mu 6. miejsce w Polsce. Osobą odpowiedzialną za rozwój programu u dilera jest pan Jacek Chitruszko.

Peugeot Używany gwarantowany jest ogólnoświatowym programem samochodów używanych przygotowanym i prowadzonym przez markę Peugeot. W Polsce sieć PUG tworzy obecnie 25 dealerów, spełniających restrykcyjne kryteria wymagane do prowadzenia tej działalności. Dilerzy PUG muszą dysponować m.in. odpowiednią infrastrukturą pod ekspozycję oraz zespołem wykwalifikowanych i dedykowanych programowi doradców handlowych i serwisowych. Celem programu jest nie tylko dostarczenie klientom wysokiej jakości samochodów używanych, ale także związanych z tym wartości, takich jak zaufanie i pewność zakupu. Są one zapewnione dzięki gwarancji Peugeot z 24 – godzinnym serwisem assistance oraz Certyfikatowi Jakości Pojazdu DEKRA. Roczna sprzedaż samochodów w programie PUG wynosi ok. 3000 samochodów.

 

© 2011 Peugeot Polska, Peugeot.pl